Get Ready For The Next Battle!

Yoshimitsu

4. října 2010 v 17:10
Meno: Yoshimitsu
Národnosť: Japonská
Bojový Štýl: T1-T2: Juijitsu štýl Manji | T3+ : Pokročilé Manji Ninja umenie
Výška: 178 cm
Váha: 63 kg
Povolanie: Vedúci Manji Clan
Záľuby: Sledovanie sumo
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2
+ Tekken Motion Picture

TEKKEN 1

Príbeh:

Yoshimitsu je vodca siete medzinárodných zlodejov, "Manjito. Klan kradne ľudí, ktorí zarábajú peniaze nepoctivo a dáva chudobným, vrátane politických utečencov. Podieľal sa na turnaji s jeho podriadenou Kunimitsu a chcú ukradnúť peniaze od víťaza.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 2

Príbeh:

Vedúci Manji Clan, skupiny známych zlodejov. Vedec, ktorý v minulosti mu zachránil život, Dr Boskonovitch, je držaný ako rukojemník Kazuya Mishima. Aby ho zachránil, Yoshimitsu vstúpi do turnaja.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 3

Príbeh:

Dr. B a Yoshimitsu jsou přátelé, protože si vzájemně zachránili život. Yoshi navštěvuje Dr. B v době, kdy trénuje bojové techniky spojené s neviditelností. Zjišťuje, že doktor se při experimentech s hybernací nakazil neznámou chorobou z tajemného organismu. Všechno to vypadá, jak nějakém spatném sci-fi hororu. K dokončení výzkumu je potřeba krev Boha boje. Yoshi neváhá a jde do turnaje, aby pomohl starému příteli.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Jako vůdce Manji klanu se Yoshimitsu obětoval k poskytování jídla, lékařské pomoci a přístřešku pro vzrůstající počet politických utečenců. Bohužel se však neustále potýkal s nedostatkem financí a pracovní síly. Yoshi si byl nejistý budoucností své organizace. Jakmile se doslechl o turnaji Krále železné pěsti 4 okamžitě mu na mysl vyvstala myšlenka na spojení dvou silných organizací, jeho Majni klanu a Mishima Zaibatsu. S hlavou plnou tohoto snu okamžitě do turnaje vstoupil. Musí porazit Heihachiho Mishimu za každou cenu.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Ke konci turnaje The King of Iron Fist Tournament 4 zpustošil Yoshimitsu v rámci svého boje za pomoc hladovějícím na celém světě zásobárny Mishima Zaibatsu. Během nájezdu si šlechetný ninja povšiml padlého Bryana Fury a přivedl jej k Dr. Boskonovitchovi. O měsíc později zachytí Yoshimitsu z Boskonovitchovy výzkumné laboratoře volání o pomoc. Když se dostaví na místo, nalezne laboratoř v troskách a mnoho členů svého klanu Manji mrtvých. Yoshimitsu se od Boskonovitche dozví, že to vše zavinil Bryan. Yoshimitsu se rozzuří nad tím, co Bryan způsobil těm, kteří mu pomáhali a přihlásí se do turnaje The King of Iron Fist Tournament 5, aby se pomstil.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Když pátral po Bryanu Furym, aby pomstil své zavražděné druhy, zjistil Yoshimitsu, že jeho meč slábne. Tento meč je prokletý; svou moc získává ze zabíjení padouchů a záporňáků; a pokud není patřičně živen, prokletí způsobí, že jeho nositel zešílí. Yoshimitsu si uvědomil, že již není v jeho silách prokletý meč dál používat a rozhodl se jej nahradit jinou čepelí, která přebije účinky prokletého meče. Krátce poté se rozhodl zúčastnit nového turnaje.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama