Get Ready For The Next Battle!

Steve Fox

8. října 2010 v 19:12
Meno: Steve Fox
Národnosť: Anglická
Bojový štýl: Box
Vek: T4: 21 | T5-T6-TTT2: 21 rokov
Výška: 180 cm
Hmotnosť: 77 kg
Povolanie: Profesionálny boxer
Účasť na turnajoch:
Tekken 4
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 4

Príbeh:

Mladý Britský boxer se stal šampionem ve střední váze, byl navrcholu slávy. Mohl mít vše co chtěl, kromě jedné věci- své minulosti. Steve byl v mládí adoptován, nikdy tak nepoznal své pravé rodiče ani svůj opravdový původ. Jednoho dne Steve dostal nabídku od Mafie. Měl prohrát smluvený zápas. Odmítl však spolupracovat a i přes výhrůžky ho vyhrál. Bohužel Mafie své hrozby myslela vážně a vypsala na jeho hlavu vysokou odměnu. Steve proto rychle odjel z Britských ostrovů do Států, aby se zde ukryl. Pochopil však, že bez ohledu na to ho Mafie stejně jednou objeví a zabije. Nikdo se nedoví, že zemřel, zůstal sám. Mrzelo ho jen, že se nikdy nezjistí svou pravou minulost. Proto se nakonec rozhodl, že vystoupí naposledy před veřejnost a přihlásil se na turnaj Krále železné pěsti 4.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Světový mistr v boxu Steve Fox se zúčastnil turnaje The King of Iron Fist Tournament 4, protože doufal, že se dozví více o svém tajemném zrození. Když s pomocí Lei Wulonga Steve zjistí, že se na jeho zrození přímo podílel ďábel Mishima Zaibatsu, zařekne se, že tento ďábel již nikdy neučiní stejnou chybu. Když je vyhlášen turnaj The King of Iron Fist Tournament 5, je Steve rozhodnut se zúčastnit a Mishima Zaibatsu zničit.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Steve Fox zničil výzkumný ústav Mishima Zaibatsu, a nakonec se vyrovnal z dlouho trvajícim pocitem nelibosti.
Steve se chťel znovu vrátit ke světu boxu , ale většina hlavních boxovích setkání býla zrušena válkou, která vypukla všude po světě.
Steve, který neznal nic jiného než boxerský ring, ztratil svou práci, a šel do deprese.
Brzy potom, on přijal pozvání na vlak spolu s Marshall Lawem a Paulem Phoenixem. Steve, který měl rád myšlenku na trénink v bojovém umění kromě boxu, nabýtku přijal.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama