Get Ready For The Next Battle!

Marshall Law

15. října 2010 v 16:55
Meno: Marshall Law
Národnosť: Americká
Bojový Štýl: rôzne bojové umenia
Vek: T1: 25 | T2: 27 | T4-T5-T6-TTT2: 48 rokov
Výška: 179 cm
Hmotnosť: 69 kg
Povolanie: majster dojo, šéfkuchár v reštaurácii
Záľuby: Rybárstvo a varenie
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken 4
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 1

Príbeh:

Law pracuje v reštaurácii China Town v nádeji, že jedného dňa si otvorí vlastné dojo, pretože on je majster v bojových umeniach. Jedného dňa počuje, o turnaji kráľa železnej päste, kde víťaz získa veľkú sumu peňazí. Law vstúpi do turnaja v nádeji že získa cenu, a zároveň aby sa stal slávnym.

Kostýmy:

Ending:


TEKKEN 2

Príbeh:

Law má teraz svoje vlastné Dojo. Ale jedného dňa jeho študenti boli napadnutí a zranení učiteľom z inej školy. Law sa rozhodne ísť obnoviť česť svojej škole a vstúpi do turnaja.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Marshall Law byl úspěšný obchodník- otevíral svá tradiční dojo a dokonce vlastnil celonárodní řetězec rychlého občerstvení nazvaného Čína Marshall. Bohužel však po soudní při se svým konkurentem ztratil licenci a o několik let později byl nucen vyhlásit bankrot. Nedokázal prohru unést, propadl depresím a alkoholu. V této těžké životní chvíli se k němu dostala informace o novém Turnaji. Marshall okamžitě ožil a vrhl se znovu do tréninku. Tvrdě makal, aby se dostal zpět do vrcholné formy. Něco pohánělo jeho touhu, "To je ono" řekl si, "musím všechno vložit do tohoto turnaje a vyhrát ho !" Připraven byl jako nikdy předtím.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Marshall Law se zúčastnil turnaje The King of Iron Fist Tournament 4, aby získal peníze, o které přišel po krachu své restaurace. Bohužel Marshall nevyhrál a skončil zapomenut v Japonsku, kde pracoval jako pomocná síla v čínské restauraci, aby si vydělal peníze na letenku domů. Asi za měsíc po turnaji zavolala Marshallovi jeho žena. Řekla mu, že si jejich syn Forest vyjel na motocyklu svého kamaráda Paula Phoenixe a způsobil vážnou dopravní nehodu. Marshall pochopil, že aby mohl zaplatit obrovskou škodu na majetku a náklady za nemocniční péči, musí se zúčastnit turnaje The King of Iron Fist Tournament 5 - a zvítězit.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Během středu turnaje krále železné ruky 5, bylo zjistené, že Marshall Law pracoval ilegálně v Japonsku, dúsledkem teho byl hned vyhosten do jeho domovské zemi Spojených štátů Amerických.
Poslední termín platu odškodneho za synovu nehodu se rychle přibližuje, naděje na získávání penez je potřeba byt štíhlý. Jen pak, jeho nejlepší přítel Paul Phoenix se s ním spojí a výtvorí tým, zabezpečit vysokou cenu sám je jistě těžké, ale jestliže byl část týmu, pravděpodobnost vyhrat by byla hodně vyšší.
Marshall souhlasil s Paulovím pozváním, ale myslel ze tým z tři mužú byl lepší než ze dvou, jeho pozornost upoutal proslulí boxer Steve Fox.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama