Get Ready For The Next Battle!

Kuma (2nd)

18. října 2010 v 16:56
Meno: Kuma (2.)
Bojový Štýl: Medvedí boj
Vek: T3: 8 rokov , T4-T5-T6-TTT2: 11 rokov
Výška: 280 cm
Hmotnosť: 210 kg
Povolanie: Bodyguard Heihachiho
Záľuby: Školenia, varenie lososa, Heihachi, TV, Panda
Nemá rád: Paula Phoenixa
Účasť na turnajoch:
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 3

Príbeh:

Kuma je v pořadí již druhý Heihachiho medvěd. Pro Heihachiho má funkci mazlíčka a tělesného strázce zároveň. Tak jako jeho předchůdci i jemu upoutal pozornost Paul Pheonix, kterého jednou viděl dokonce ve své oblíbené televizi. Začal trénovat, aby odvěkého nepřítele všech medvědů porazil. Přihlásil se do turnaje, i když Bůh boje mu byl celkem ukradený. Hlavný cílem bylo dát Paulovy Phoenixovy pořádnou kládu .... a mimo to tajně miluje Pandu.

Kostým:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Po prohře s Paulem Phoenixem v posledním turnaji pochopil, že musel úplně ztratit své zvířecí instinkty (při sledování televize se neni ani čemu divit). Dokud byl Heihachiho mazlíčkem nebyl prostě schopen využít naplno svých přírodních instinktů, bez ohledu na to jak moc tvrdě trénoval. Rozhodnut obnovit svoji bývalou zuřivost a divokost odešel do hor na Hokkaido. Život v pustině byl mnohem tvrdší než jakékoli tréninky s Heihachim. Navzdory tomu Kuma pokračoval v tomto drsném životě, protože byl poháněn touhou zvítězit nad Paulem. Jeho nezměrná vůle a úsilí mu pomohla zdokonalit své techniky. Stal se nebezpečnějším než kdy předtím. Jedné věci se však Kuma nezbavil, své vášně pro televizi. Často proto scházel z hor do vesnice a okénkem sledoval své oblíbené pořady. Po probuzení ze zimního spánku po druhém roce jeho tréninku Kuma opět jako obvykle zamířil do vesnice. Když se díval zkrz okénko uviděl reklamu na turnaj krále železné pěsti 4. Kuma se okamžitě vrátil zpět z Hokkaido a vstoupil do turnaje. Paul musí být bezpochyby na turnaji také a Kuma ho porazí.

Kostým:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Věrný mazlíček Heihachiho. Kuma nakonec úspěšně porazil Paula v T4. Jeho radost byla však náhle přerušena smrtí jeho pána Heihachiho. Kuma žil v zármutku nad smrtí svého pána, ale, když spatřil neurčitost, obklopující Zaibatsu tak si uvědomil, že záchrana Zaibatsu bude skvělá ukázka jeho věrnosti. Když Kuma dorazil, chaos v Mishima Zaibatsu byl již uklidněn, a on byl ochrankou vyhozen. Kuma tedy neměl jinou možnost než odejít do hor. Později, když byl oznámen turnaj T5, se Kuma rozhodl zúčastnit a svou výhrou znovu získat Zaibatsu.

Kostým:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Po smrti jeho bývalého pána Heihachiho Mishimu, Kuma nikomu nevěřil, ale on mohl zachránit Mishima finanční skupinu (MFG), horlivý udělat to se Kuma postavil před MFG.
Nicméně, MFG mnělo už jiného vúdce, Jina Kazamu.
Kuma byl snadno porazený a odešel do divočiny. Ačkoli byl poražen jeho bojovnost nebyla ztracena.

Kostým:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama