Get Ready For The Next Battle!

Kazuya Mishima

7. října 2010 v 15:17
Meno: Kazuya Mishima
Národnosť: Japonská
Bojový Štýl: Mishima štýl Karate
Vek: T1: 26 | T2: 28 | T4-T5-T6-TTT2: 49
Výška: 181 cm
Hmotnosť: 76 kg
Nemá rád: Heihachi Mishima
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2
+ Tekken Motion Picture
Tekken: Blood Vengeance

TEKKEN 1

Príbeh:

Kazuya Mishima je najstarší syn prestížnej rodiny. Kazuya bol vykázaný z rodiny za zločin, ktorý nespáchal. Ako rest, ho jeho otec zhodil z útesu, keď bol mladý, a preto je jazva na jeho hrudi. Snaží sa urobiť prevrat tým, že zabije svojho otca a stane sa vedúcim Mishima Zaibatsu.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 2

Príbeh:

Dva roky uplynuli od posledného turnaja železnej päste kedy Kazuya Mishima vzal kontrolu nad obrovskou finančnou ríšou.
Počas tohto obdobia, cieľom Kazuya bol biť ešte brutálnejší ako jeho otec, Heihachi.
Nakoniec, keď sa zistilo že Heihachi Mishima žije, Kazuya začal realizovať plán, ako sa zbaviť svojich nepriateľov.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Heihachi ho před dvaceti lety porazil a svrhl do vulkánu, Kazuyu ovšem přivedla k životu G Corporation, a biotech firma pracující na revolučním projektu pokročilé biotechnologie. S pomocí G Corporation, Kazuya zjistil princip Devilova genu, který spočíval v jeho těle. Kazuya věřil, že tím jednou otevře kontrolu nad jeho obrovskou mocí. Pak bude mít dostatek síly k definitivnímu zničení Heihachiho a jeho Mishima Zaibatsu. Tekken Forces napadli bez varování G Corporation laboratoře a úspěšně ukradli data z výzkumu pro Mishima Zaibatsu. Kazuya však zjistil, že hlavním cílem útoku byl ale on. Rozzuřen tím, že mu jeho otec zničil plány se Kazuya rozhodl pomstít se mu jednou pro vždy. Kazuya věděl, že oznámení Turnaji Krále železné pěsti 4 je past i přesto však do turnaje vstoupil. Byla to totiž jediná reálná šance dostat se nadosah pomstě.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Syn Heihachiho Mishimy a nositel ďábelského genu, Kazuya Mishima... Během turnaje The King of Iron Fist Tournament 4 utrpěl Kazuya v Honmaru porážku z rukou Heihachiho a později i Jina. Když se konečně probral k vědomí, byl obklopen skupinou Jacků-4. ""G Corporation! Takže se chtějí zbavit i mne"" Kazuya společně s Heihachim odráží opakované útoky Jacků dokud neucítí příležitost a opouští Homaru bez Heihachiho. Mění se v ďábla a odlétá právě v okamžiku, kdy Honmaru exploduje. Kazuya, který se chce pomstít všem, kteří jej zradili, se rozhoduje zúčastnit turnaje The King of Iron Fist Tournament 5.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Kazuya zjistil, která sekce G Corporation byla zodpovědná za únik informací, který odhalil jeho znovuoživení Heihachimu, a všechny zaměstnance této části společnosti brutálně povraždil. Postupně se pak propracoval v organizaci až na post jejího vůdce. Nyní, když se celý svět postavil proti Mishima Zaibatsu, Kazuya se rozhodl využít situace a podporuje nenávist vůči organizaci, kterou nyní vede jeho syn Jin Kazama; nemůže totiž snést myšlenku, že by svět měl ovládnout někdo jiný než on sám. Kazuya postupně zjistil, že G Corporation má velký vliv a respekt mezi lidmi po celém světě a rozhodl se toho využít - vypsal velkou odměnu pro toho, kdo mu přivede živého Jina. Když krátce poté Mishima Zaibatsu vyhlásila nový turnaj přesně tak, jak Kazuya doufal a předpokládal, zmocnil se jej záchvat jeho proslulého hysterického smíchu...

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megail James Dunson Megail James Dunson | 2. září 2011 v 2:06 | Reagovat

I Hate Kazuya Mishima He's Such a Lame ass I Will Let Alisa & Ling Xiaoyu Smoke His ass! Kazuya SUCKS! He's NOT Better Than Ling Xiaoyu! Ling Xiaoyu Will Murder Kazuya Mishima She Hates Kazuya Mishima Because He Tries to Kill Her Friend Jin Kazama!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama