Get Ready For The Next Battle!

Jin Kazama

13. října 2010 v 16:55
Meno: Jin Kazama
Národnosť: Japonská
Bojový Štýl: T3: Mishima Štýl karate a sebaobrany Kazama štýl | od T4: Tradičné karate
Vek: T3:19 /T4-T5:21 /T6-TTT2:22
Výška: 180 cm
Hmotnosť: 75 kg
Povolanie: majster bojových umení
Koníčky: Prechádzky v lese
Nemá rád: Podvod
Účasť na turnajoch:
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 3

Príbeh:

Jin se v 15 letech po té co přijde o svou matku dozvídá, že Kazuya byl jeho otec. Pod vedením svého dědy Mishimi začne trénovat, aby se mohl pomstít Bohu boje za smrt své matky. Po 4 letech výcviku je Jin zmástrovanej kombinací Juda, které se naučil od své matky Kazamy a rodinným karáčem klanu Mishimů. Boj může začít ....

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Brisbane, Austrália... město přecpané zastavbou starých i nových čtvrtí. Schované mezi obrovskými mrakodrapy leží i malé Dojo. Zde trénuje mladý muž, jehož tvář zakrývá kapuca. Trénuje velmi intenzivně a tiše... ... Ten muž se jmenuje Jin Kazama. Den po dni, Jin trénoval tradiční formu karate. Od té doby co ho Heihachi zradil, Jin nenáviděl vše co s ním mělo něco společného - jeho styl boje, jeho krev, Devilovi geny v ní, prostě vše. Proto zavrhl bojový styl Mishima-ryu a začal cvičit tradiční karate. Jina strašně zžírala myšlenka zničení své vlastní krve, ďábelskou krev jménem Mishima. Jednoho dne se Jin dozvěděl o pořádání turnaje Krále železné pěsti 4. To mohla být jeho poslední šance v životě jak zničit Mishima klan...Byl rozhodnut bez váhání do turnaje vstoupit. Zuřivě kopl do tréninkového pytle. Ten se roztrhl a písek se rozletěl po dojo.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Syn Kazuyi a Jun. Po urputné bitvě proti Kazuyovi a Heihachi Mishimovi prchá Jin do oblak a opouští Honmaru. Brzy nato jej zaplavuje zlo a ztrácí vědomí. Probudí jej neznámý hlas a vidění horského lesa, který zpustošilo obří tornádo; Jin nepochybuje, že tyto škody způsobil on ve své nadpozemsky silné podobě Zla. Po návratu domů sužovaly Jina stále se vracející noční můry. Cítil vliv ďábelského genu, který získal od svého otce Kazuyi, rostoucí síly a uvědomil si, že je pouze otázkou času, kdy jej zcela ovládne jeho temná strana. Samotný osud přivedl Jina bezděky na turnaj The King of Iron Fist Tournament 5.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Po porazení jeho velkého dědečka, Jinpachiho Mishimu, se Jin stal novou hlavou Mishima Zaibatsu.
Jin přinesl chaos a utrpení po celé zeměkouli použťím Tekken sil, chce se zbavit každého kraje s vojenskou sílou a vzít im kontrolu nad jejich zdrojmi energie, a získat jejich pozemky.
Mishima Zaibatsu se prohlásilo za nezávislý národ a vyhlásilo válku proti všem kdo im budou oponovat. Zdálo se, že Mishima Zaibatsu by dobyla celý svět až do chvýle kdy Jinovi oponovala jiná organizace.
G-Corporation, vedl ho Kazuya Mishima. Téměř jako by Jin očekával, že G-Corporation to vyžadovala, on hned oznámil turnaj krále železné ruky 6.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivetkaivetica ivetkaivetica | 1. ledna 2011 v 15:32 | Reagovat

HEZKÝ BLOG ŮŽA JIN♥

2 TekkenKing TekkenKing | Web | 3. ledna 2011 v 12:56 | Reagovat

dakujem ;)

3 ivetkaivetica ivetkaivetica | 9. ledna 2011 v 12:49 | Reagovat

nemáš zač :-)

4 anna williams anna williams | 30. dubna 2011 v 15:15 | Reagovat

naozaj je to naj blog zatial aky som videla.najviac z tekkenu sa mi paci anna,nina,lee a jin ,ale najviac anna williams

5 Megail James Dunson Megail James Dunson | 2. září 2011 v 2:13 | Reagovat

I Wished You Didn't Treated Ling Xiaoyu Badly She Likes You With Your Safety What Your Doing is Wrong! Jin Kazama Your Hurting Innocent People Ling Xiaoyu Gets Upset at You! Jin Kazama Please Turn Good Again! and Destroy The Bad People Like Kazuya Mishima & Heihachi Mishima That Tried Mess Up Your Life You Really Made Ling Xiaoyu Cry about You!

6 Jin Kazama Jin Kazama | 31. října 2013 v 21:41 | Reagovat

Tak toto je fakt úžasný blog. Milujem Tekken a toto je jeden z mála slovenských /českých blogov ktorý je poriadny.
Viem že píšem už neskoro ale kebiže si to tu kukáš (správca stránky) napíš mi čo si myslíš o tom čo sa stalo v T6 s Jinom. Ďakujuem !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama