Get Ready For The Next Battle!

Heihachi Mishima

4. října 2010 v 17:10
Meno: Heihachi Mishima
Národnosť: japonská
Bojový Štýl: T1: Mishima štýl Karate
Vek: T1: 52 | T2: 54 | T3: 73 | T4-T5-T6-TTT2: 75 rokov
Výška: 180 cm
Hmotnosť: 82 kg
Záľuby: svetová nadvláda, zber topánok
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2
+ Death by Degrees
Tekken Motion Picture
Tekken: Blood Vengeance

TEKKEN 1

Príbeh:

Heihachi organizuje obrovský bojový turnaj. Teraz má príležitosť otestovať svojho syna, Kazuya.

Kostýmy:

TEKKEN 2

Príbeh:

Heihachi bol porazený jeho synom Kazuyom. Kazuya ho zhodil z útesu, ale prežil. Teraz sa snaží pomstiť a získať späť kontrolu nad Mishima Zaibatsu.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 3

Príbeh:

Heihachimu se povedlo porazit a zabít svého syna. Své MFE dále rozvinul a založil soukromou údernou jednotku Tekken Force. Snažil se také získat podporu různých světových vůdců tím, že naoko podporoval rozvojové země. Tím poměrně záhy rozšířil svůj vliv a moc. O patnáct let později během tajných vykopávek ve střední americe narazila jeho Tekken Force v ruinách na neobvyklí nález. Během záhadných okolností však byli jeho jednotky vyvražděny a Heihachi zjistil, že za vše může tajuplný démon Ogre. Uchvácen jeho silou byl rozhodnut ho chytit a použít ve svůj prospěch na ovládnutí světa. Jednoho dne Heihachiho navštívil patnáctiletý Jin Kazama. Vyprávěl tragický příběh své matky Jun. Heihachi shledal, že před ním stojí jeho vnuk a začal ho trénovat. Přišel totiž na spásný nápad. Jin mu měl posloužit jako návnada na Ogra. Když Jin dosáhl devatenácti let, začala se jeho povaha měnit a Heihachi shledal, že se až příliš začíná podobat svému otci. Rozhodl se proto pro jeho odstranění pomocí Ogra a vyhlásil nový Turnaj krále železné pěsti. Plán nevyšel. Jin Ogra porazil a zmizel.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Dva roky před tímto turnajem se Heihachimu nepovedlo Ogra zajmout. Veškeré zbytky jeho tkáně a krve, které měl předal svým vědcům, aby s pomocí jeho vlastní DNA vytvořili novou formu života. Experiment ovšem nevyšel. Zjistilo se, že Heihachi má nedostatek Devil Genu potřebného k tomuto spojení. Proto, aby ho získal začal pátrat po Jinovi, který se na konci posledního turnaje transformoval do Devila. Nepovedlo se mu ho bohužel vypátrat, ale náhodně zjistil, že zbytky jeho syna Kazuyi jsou přechovávány v biotechnologické firmě G Corporation. Heihachi tedy vyslal své jednotky Tekken Force do G Corporation k jejich získání. Laboratoř byla srovnána se zemí, a zdálo se, že mise úspěšně skončila. PLány však zhatil Kazuya. G Corporation se totiž povedlo pomocí DNA pokusů Kazuyu Mishimu znovu oživit a ten se pomstil na Tekken Force, kterou zlikvidoval. Heihachi však nutně potřeboval tělo buď Kazuyi nebo Jina, aby mohl své plány provést. Proto přišel na ďábelský plán. Vyhlásil další turnaj Krále železné pěsti, a cena ? Mishima Zaibatsu.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Hlava Mishima Zaibatsu a sponzor krále turnaje Železné pěsti 4, Heihachi Mishima. Po prohře s Jinem Kazamou, byl Heihachi napaden skupinou Jack robotů na Honmaru...Heihachi s Kazuyou společně překonával vlny Jacků, v tom však Kazuya prchl a Heihachi byl Jacky lapen. Následný výbuch autodestrukce Jacků, jenž zdrtil Honmaru, by normálního muže zabil, Heihachiho, nadčlověka, však ne. O měsíc později se Heihachi dozvěděl, že někdo převzal kontrolu nad Mishima Zaibatsu a uspořádal turnaj Železné pěsti 5. Heihachi, opět zotavený se rozhodl zúčastnit se turnaje. " Nevím, kdo zatím je, ale Mishima Zaibatsu je moje!"

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Poté, co byl napaden jednotkou Jacků a jen těsně unikl smrti se Heihachi probral z bezvědomí jen aby zjistil, že turnaj již skončil. Vydal se tedy zpět do Zaibatsu, ale zde mu cestu zahradily jednotky Tekken force. Když byl ohlášen nový turnaj a Heihachi zjistil, že novým vůdcem Mishima Zaibatsu je jeho vnuk Jin Kazama, rozzuřil se a přísahal, že znovu získá vše, co mu právem náleží.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama