Get Ready For The Next Battle!

Ganryu

14. října 2010 v 16:55
Meno: Ganryu
Národnosť: japonská
Bojový Štýl: Sumo zápas
Vek: T1: 32 | T2: 34 | T4-T5-T6-TTT2: 55 rokov
Výška: 189 cm
Hmotnosť: 125 kg
Povolanie: Bodyguard
Záľuby: Stávkovanie
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2
+ Tekken Motion Picture
Tekken: Blood Vengeance

TEKKEN 1

Príbeh:

Ganryu si želá, aby sa stal Yokozuna (najlepší sumo ) a otvoril si zápasnícku školu, finančné prostriedky poskytne víťazstvo turnaja.

Kostýmy:


TEKKEN 2

Príbeh:

Ganryu pracuje ako bodyguard pre Kazuya. Ganryu je tajne zamilovaný do Michelle Chang, chce jej ponúknuť prsteň s úmyslom zapôsobiť na ňu. Okrem toho, že sa chce stať Yokozuna.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Ganryu byl vůbec nejmladší člověk, který dosáhl titulu Ozeki v Sumo. Ganryu založil Sumo dojo na Hawai jako část svého plánů luxusního důchodu. Ačkoliv byl odmítnut Michelle byl spokojen s tím, jak věci dopadly. Jednoho dne se Ganryu díval na video z turnaje Tekken 4 a všiml si Julie, která mu připomínala Michell. Okamžitě se do ní zamiloval. Také zjistil, že se přihlásila do turnaje se záměrem získat data na zalesnění. Bylo to chvíli po této události, kdy Ganryu obdržel pozvání na turnaj Tekken 5. Ganryu si myslel, že je to vynikající příležitost, jak získat data o zalesnění tím, že vyhraje turnaj. Julie by se do něj určitě bláznivě zamilovala, kdyby byl schopen získat

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Během turnaje krále železné ruky 5, Ganryu sešel z jeho cesty a náhodně narazil na výzkumnou laboratoř Mishima finanční skupiny, v laboratoři uvyďel disk, který obsahuje údaje pro program znovuzalesnění. Věřil, že nakonec měl to co bylo potřebné aby Julie souhlasila s jeho nabídkou ke sňatku, věnoval jí disk. Ale to byl jen disk to ona akceptovala.
Poté, se Ganryu vrátil na Hawaii a založil restauraci se specializací v Sumo kuchyni, volala sa Chanko ráj; nicméně, jeho restaurace nefungovala jak on doufal. V tém čase, byl oznámen turnaj krále železné ruky 6, viděl toto jako příležitost podporit Chanko ráj.
Ganryu, rozhodl se účastnit turnaje.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama