Get Ready For The Next Battle!

Bruce Irvin

11. října 2010 v 16:55

Meno: Bruce Irvin
Národnosť: Americká
Bojový Štýl: Kickboxing
Vek: T2: 32 | T5-T6-TTT2: 53 rokov
Výška: 190 cm
Váha: 85 kg
Povolanie: Street Fighter najatý Kazuyom
Záľuby: Zbieranie zbraní
Účasť na turnajoch:
Tekken 2
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2
+ Tekken Motion Picture

TEKKEN 2

Príbeh:

Bruce bol šampión ťažkej váhy kickboxu po dobu 5 rokov pred vstupom do turnaja. Ľudia o ňom povedal, že získal dravosť a jeho temperament, lebo jeho rodina bola zabitá.
Skončil na ulici, Bruce sa musel s tým vyrovnať a učil sa základy boja. Stal sa dobrým bojovníkom, zarábal si v pouličných bojoch a predával svoje služby ako Street Fighter.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Bývalý člen osobní stráže Kazuyi Mishimy. Před 21 lety, po té co byl Kazuya poražen svým otcem, se Bruce rozhodl opustit služby rodiny Mishimů. Bruce putoval po světe a nechával se najímat jako žoldák pro různé organizace. Jednoho dne se Bruce dozvěděl, že Kazuya, o kterém si myslel, že je mrtev, byl nalezen v turnaji Krále Železné Pěsti 4. Také zjistil, že Mishima Zaibatsu, bez Heihachiho, vypsalo turnaj Krále Železné Pěsti 5. Bruce, který přežil nezčetné bitvy na bitevních polích po celém světě, cítil něco nekalého na tomto turnaji. Ale ve stejnou chvíli cítil nával vzrušení! V poslední době se dost nudil a tak se zdálo, že Mishima Zaibatsu může poskytnout trošku té zábavy.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:


TEKKEN 6

Príbeh:

Poté, co se stal přítelem Kazuya Mishimu u turnaji krále železné ruky 5, Bruce Irvin se rozhodl pomoci Kazuyovi s jeho plánem převzít G Corporation, a poté co uspěli Kazuya zvládal kontrolovat korporaci.
G korporace vedla válku se Mishima finanční skupinou (MFG), a Bruce, jako Kazuyúv kapitán, vedl Kazuyaovy soukromé jednotky do bitvy, bojovat proti MFG. Brzy poté, G korporace dělala přípravy na zničení MFG tímu tak, že zaháji obrovskoé útoky na Jina, a jak předvídal, MFG začala ukazovat známky hnutí. Bylo oznámeno otevření turnaje krále železné ruky 6.
Bruce Irvin se přihlásil do turnaje aby se setkal s Jinem.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama