Get Ready For The Next Battle!

Paul Phoenix

27. září 2010 v 11:05
Meno: Paul Phoenix
Národnosť: Americká
Bojový štýl: Bojové umenie založené na Judo (Alpha Arts)
Vek: T1 25, T2: 27, T3: 46, T4: 48, T5: 48, T6-TTT2: 49
Výška: 187 cm
Hmotnosť: 81 kg
Povolanie: Bodyguard a Street Fighter
Záľuby: motocyklel
Záľuby: pizza, vôňa motorového oleja
Účasť na turnajoch:
Tekken
Tekken 2
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 1

Príbeh:

Paul je Američan, ktorý pozná a miluje tréning bojových umení. On bojoval s Kazuyom, a to skončilo nerozhodne. Paul sa zúčastnil v každom turnaji bojových umení. Tekken bude príležitosť pomstiť sa Kazuyovi.

Kostýmy:


Ending:

TEKKEN 2

Príbeh:

Paula fascinuje jeho idol, Williams Willy Killer Bear (medveď Killer), Paul vyrástol v nádeji, že sa jedná o veľkého bojovníka. Počas prvého Tekkenu prehral. On potom vstúpil do Tekken 2, chce byť víťaz tohto turnaja.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 3

Príbeh:

Poslední turnaj skončil pro Paula před soubojem s Kazuyou. Kvůli hromadné dopravní nehodě nedorazil na místo boje včas a byl diskvalifikován.
Paul měl skvělou kariéru, ale pořád mu chyběl aspoň jeden vyhraný velký turnaj, čímž by dokázal, že patří k absolutní špičce.
Letos na jaře dostal opravdu nečekaně pozvánku na třetí turnaj železné pěsti. Byl stále v tréninku a skvělé kondici. Zrak jako orel, síla a postřeh tygra. I když mu je nyní 46 let, cítí, že konečně by už mohl vyhrát všechno.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Paul prošel turnajem Krále železné pěsti bez porážky a v posledním souboji si dokonce poradil i s Ogrem. Pyšně se poté vrátil domů. Štěstí ale netrvalo dlouho. Paul totiž nevěděl, že se Ogre proměnil do své druhé podoby - True Ogre - a turnaj poté pokračoval dál. Paul nadále trval na tom, že on je ten pravý šampion, ale nikdo mu nevěřil. Lidé se mu smáli a odvraceli se od něj. I přátelé a obdivovatelé ho pomalu opouštěli. Nakonec musel pro nedostatek zájmu zavřít i své dojo. Jednoho dne, se k Paulovi dostali staré noviny s článkem oznamujícím Turnaj Krále železné pěsti 4. Hořící touhou tento turnaj vyhrát se rozhodl za každou cenu se ho zůčastnit a dokázat všem, že jedině on je ten nejlepší. Dokázat, že je šampion. Jednou a pro vždy.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Touha Paula Phoenixe postavit se Kazuyiovi Mishimovi a vyhrát turnaj The King of Iron Fist Tournament 4 byla otřesena, když tohoto arogantního a nedostatečně vycvičeného válečníka přemohl cvičený medvěd Kuma, patřící jeho největšímu soupeři Heihachimu. Po této porážce si Paul uvědomil, že nepostupoval cestou, která by z něho učinila největšího bojovníka vesmíru. Rozhodl se trénovat zcela od začátku, aby znovu objevil lekce, které zapomněl. O dva měsíce později se znovu připravený Paul účastní turnaje The King of Iron Fist Tournament 5 se zcela novou motivací.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Pauluv Phoenixuv nový zápas s medvědem Kumou byl divoký, a ačkoli vítězil, byl zcela vyčerpán, odešel od něj neschopný pokračovat v turnaji krále železné ruky 5.
Neschopný získat jakoukoli finanční odměnu od posledního turnaje, Paul, kerý byl už zatěžován horou dluhu, dozví se, že nový turnaj krále železné ruky se bude brzy konat .
Věřil jestliže zvítězi v turnaji, mohl by se nakonec rozloučit s potížemi půjčky, Paul rozmýšlel o cestách jak by zvýšil jeho šanci vyhrát. Jestliže se da on do týmu s někým, jeho šance vyhrát finanční odměnu by se velmi zvětšila. A tak prošel jeho plán s nejlepším přítelem Marshallem Lawem.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama