Get Ready For The Next Battle!

Miguel Caballero Rojo

24. září 2010 v 8:00
Meno: Miguel Caballero Rojo
Národnosť: Španielská
Bojový Štýl: Garyuno Kenka Kakutou-waza
Vek: T6-TTT2: 26
Účasť na turnajoch:
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 6

Príbeh:

Pohrda myšlenkou že jiní ovládajú jeho život, se Miguel snaží žít podle sebe. Jednou se strašně pohadal s jeho rodiči. Miguel má divokou povahu, začal boje s lidmi kolem něj a přiměl jej, aby byl viděn jako rebel.
Po nespočetných argumentech a neshodách s jeho rodiči, se rozhodl odejít z jeho domova když mu bylo 15 let. Našel útočiště u baru, který často navštěvoval. Miguel se nespoléhal na nikoho kromě jeho dobrosrdečné mladší sestry, o kterou se moc staral. Ona jej tajně navštívila bez toho aby o tom věděli jejich rodičé. O nějaký čas později, mu sestra řekla že má být vdaná. Miguel byl rozzuřený a myslel na zabíťí jejího snoubence.
V dne svatby Miguel sledoval obřad zvenčí kostela, nechťel být viděn jeho rodiči. Pod čistou modrou oblohou, téměř jako by to bylo požehnání, řada letadel projela kolem svadby když jen o chvíli později, násilné hořící peklo pokrylo scénu. Miguel byl zasáhnut, ačkoli byl ve velké bolesti a téměř se zhroutil, snažil se zoufale hledat jeho sestru v pozůstatkách kostle. Když jí nakonec našel, Miguel viděl, že jeho sestra byla mrtvá a její svatební šaty vsákly její krev. Miguelové výkřiky znily hrúzostrašně.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 9. června 2011 v 9:19 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama