Get Ready For The Next Battle!

Hwoarang

25. září 2010 v 9:04
Meno: Hwoarang
Národnosť: Kórejská
Bojový Štýl: Tae Kwon Do
Vek: T3: 19, T4-T5-T6-TTT2: 21 rokov
Výška: 181 cm
Hmotnosť: 68 kg
Záľuby: Rock, pouličné boje, jachty
Nemá rad: Mishima štýl Karate, Jina
Účasť na turnajoch:
Tekken 3
Tekken 4
Tekken Tag Tournament
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 3

Príbeh:

Hwoarang byl nejlepším žákem ve škole teakwondo Beaka Do Sana. Všechny ostatní výrazně převyšoval a porážel v sázkách o peníze. Jednoho dne zavítala do jejich města skupinka lidí z Mishimovy společnosti, mezi nimiž byl i Jin. Slovo dalo slovo a Jin s Hwoarangem se spolu utkali. Jaké bylo Hwoarangovo překvapení, když proti Jinovi stěží uhrál remízu. Hwoarang byl zdrcen. S myšlenkou, že bude muset říct tuto skutečnost svému učiteli, začal tvrdě trénovat, aby už se nikdy podobné fiasko neopakovalo. Na to však přisla smutná zpráva, že Beak Do San se stal další ogrovou obětí.
Po vyhlášení turnaje King of the Iron Fist se Hwoaragang rozhodl zúčastnit s dvojtou motivací.

Kostýmy:

Ending:

Tekken Tag Tournament

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 4

Príbeh:

Hwoarang byl povolán do armády a musel se tedy vrátit domů do Koreje. Zařadili ho ke speciálním jednotkám. Díky svým schopnostem v bojových technikách a Taekwondo měl ve většině misí úspěch a stal se velmi ceněným. Bohužel však díky své povaze, nerespektování zákonů a rozkazů se často dostával do konfrontace s nadřízenými. Hwoarangovy však armádní život neposkytoval to co chtěl, cítil se prázdný. Vzpomínal na dny kdy volně žil na ulici, na dobrodružství a peníze z pouličních zápasů. Často myslel i na konkrétní zápas - zápas s Jinem Kazamou. Tuto touhu nemohl v armádě dlouho potlačit. Jednoho dne se dozvěděl o pořádání dalšího turnaje. Hwoarangovi vřela krev nedočkavostí. Toužil porazit Jina, Heihachiho a každého dalšího kdo by se snad chtěl ujímat o právo na Mishima Zaibatsu. Plný vzrušení už nedokázal dále čekat a jednoho dne tajně utekl z vojenské základny s hlavou plnou myšlenek na nadcházející turnaj.

Kostýmy:

Ending:

TEKKEN 5

Príbeh:

Jednička v Tae Kwon Do a rival Jina. Během posledního kola Tekken 4 byl vzat do vazby vojskem Jižní Korei a tím bylo zabráněno jeho dlouho očekávané konfrontaci s rivalem Jinem. Hwoarang byl vzat na Korejskou ambasádu a postaven před ambasadora. "Obdržel jsi oficiální omluvu garantující ti imunitu proti obvinění souvisejícím s tímto tvým prohřeškem. My jsme zase obdržely vojenské dokumenty adresované tobě. Prosím, okamžitě si je přečti." Po přečtení se Hwoarang náhle postavil "Nemůžu tomu uvěřit. Jste si jist, že je to v pořádku?" O dva měsíce později Hwoarangovi skončila vojenská služba. Nyní mu už nic nebrání v konfrontaci s Jinem…

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:

TEKKEN 6

Príbeh:

Během turnaje krále železné ruky 5 Hwoarang se postavil Jinovi a porazil jej. Zatímco Jin ležel na zemi náhle zařve, strhne se vichřice, která odhodí Hwoaranga pryč.
Z Jina vyjdou 2 černá křídla a Jin se postaví se jeho formou ďábla. Hwoarang je u jeho konce inteligence - není schopný zadržet Jina a brzy je v komatu.
Když se Hwoarang probouzí zisti že je v nemocnici. Poblíž vidí Baeka který ho šel návštívit. Hwoarang slyší detaily od Baeka. Ignoruje svoju ošetřovatelku, pokusí se vstat z postele, padá aby prosil Baeka nech ho udělá silnějším.
Poté, co opustil nemocnici, Hwoarang začne cvičit s nebývalou oddaností aby porazil "nadpřirozeného " Jina. Tak s oznámením turnaje krále železné ruky 6 se rozhodne vstoupit do něj.

Kostýmy:

Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 26. září 2010 v 10:16 | Reagovat

On je moja lááska už od trojky. Stále bol mojím prvým výberom, skvelo sa s ním bojuje :D
Trochu ma však mrz, že ten vojenský outfit, ktorý mal v štvorke nezradili aj do dalsich casti. Mlujemm chlapov v uniforme :D heh

2 TigerTR TigerTR | Web | 27. září 2010 v 16:13 | Reagovat

Hwoarang to je srdcovka mnohých tekken hráčov :D ja ho veľmi rád nemám, ťažko sa mi s ním bojuje..

3 lili lili | 2. května 2011 v 13:46 | Reagovat

vraj s hwoarangom chodi lili neviem ci je to pravda ale dufam za ano

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama