Get Ready For The Next Battle!

Craig Marduk

29. září 2010 v 10:39

Meno: Craig Marduk
Národnosť: Austrálska
Bojový Štýl: Vale tudo
Vek: T4-T5: 28/ T6-TT2 29 rokov
Zamestnanie: Zapasník Vale tudo
Účasť na turnajoch:
Tekken 4
Tekken 5
Tekken Dark Resurrection
Tekken 6
Tekken 6 Bloodline Rebellion
Tekken Tag Tournament 2

TEKKEN 4

Príbeh:

Neporažen čtyři roky v profesionálním ringu byl Craig Marduk jedním z nejrespektovanějších a nejobávanějších bojovníků Vale Tudo. Bohužel záhy poté byl kvůli menšímu přestupku vyloučen z asociace. Craig zatrpkl rozloben na sebe i své okolí sžírán nenávistí. Jednoho dne, Craig vyvolal rvačku v jednom baru v Arizoně a svého protivníka během ní zabil. Uznán vinným bez přitěžujících okolností byl odsouzen na deset let vězení. O dva roky později však byl za záhadných okolností propuštěn. Nějaký neznámý "dobrodinec" zřejmě zplatil slušnou částku soudu a Craig tak byl propuštěn na svobodu. Těsně po svém propuštění se mu do rukou dostala obálka, ve které našel zaplacenou letenku a turnaj Krále železné pěsti 4.

Kostýmy:

Ending:


TEKKEN 5

Príbeh:

Neporažený Vale Tudo bojovník Craig Marduk byl rozzuřený nad svojí porážkou proti Kingovi v předchozím turnaji. Poté, co byl propuštěn z nemocnice, podstoupil krutý tréninkový režim, který mu umožnil vybrousit své tělo do podoby absolutně smrtící zbraně... Po dokončení tréninku se Marduk, převlečený v masce černého jaguára, zúčastnil turnaje Vale Tudo. Po brutální porážce všech protivníků, kteří se mu postavili do cesty, oznámil své rozhodnutí se znovu postavit Kingovi v turnaji The King of Iron Fist Tournament 5.

Kostýmy:

Story Battle (Interludes)

Ending:


TEKKEN 6

Príbeh:

Craig Marduk bojoval proti zápasníkovi Kingovi v turnaji krále železné ruky 5, vítězství a porážka vyhnula se oběma bojovníkům, a v porážce, oni našli přátelství.
Zatímco se vrátl do čekárně, Craig byl napadanut. Chytil jen záblesk útočníka, jak on prchal, Craig mohl přísahat, že on vydel muže který byl odsouzen za zabíjení, Armor Kinga.

Kostýmy:


Ending:


Tekken Tag Tournament 2

Kostým:

Ending:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama